حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 2497 بار

چهارشنبه، 18 اسفند 1395

برگزاری نشست ادبی «من شاعرم» با موضوع اشعار نوروزی


برگزاری نشست ادبی «من شاعرم» با موضوع اشعار نوروزی
اختتامیه نشست ادبی «من شاعرم»، به موضوع اشعار نوروزی و تجلیل از شاعران سالمند پیشکسوت اختصاص دارد.نشست های هفتگی کانون ادبی «من شاعرم» با حضور استاد «مصطفی هادوی» متخلص به شهیر  و «زهره خبوشانی» متخلص به شقایق از شعرای معاصر برگزار ‏می شود.
 
‏شعرخوانی اعضای کانون ادبی باغ تجربه و رفع اشکال از سوی اساتید حاضر در برنامه و همچنین ‏مشاعره با یکدیگر از جمله برنامه های این نشست است.‏کانون ادبی «من شاعرم» با هدف تقویت حافظه و ذهن سالمندان، تقویت مطالعه، احیای ادبیات سنتی و اصیل ایرانی، ارتقای مهارت های روانی و اجتماعی و ... از سوی خانه تجربه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.
 
توصیف نوروز و زیبای های بهار در اشعار شاعران مشهور، بسترسازی به منظور تقویت فعالیت های اجتماعی و تقویت نشاط اجتماعی نیز از دیگر اهداف برگزاری این برنامه است.این برنامه در قالب اختتامیه کانون ادبی من شاعرم چهارشنبه  18 اسفندماه از ساعت 8:30 تا 10:30 صبح در محل ساختمان الغدیر  برگزار می شود.شهروندان ارشد شهر  اصفهان و دیگر علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکز می توانند با شماره 32670295 تماس بگیرند و یا به محل باغ تجربه واقع در باغ ‏غدیر، جنب پارکینگ شماره چهار مراجعه کنند.
 
اصفهان زیبا

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.