حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 2553 بار

سه‌شنبه، 8 دی 1394

برگزاری ۱۱۰ جشن در کانون های شاخص مساجد

شب میلاد حضرت رسول در ۱۰ مسجد شاخص شهر
برگزاری ۱۱۰ جشن در کانون های شاخص مساجد

حجت الاسلام حسن بابایی  در گفتگو با اصفهان بیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و نیز امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان امسال در هفته وحدت برنامه های ویژه ای برای عموم مردم ارائه خواهد کرد که مهمترین آن برگزاری ۱۱۰ جشن در شب ۱۷ ربیع الاول در کانون های شاخص مساجد استان اصفهان است.
 
وی افزود: همزمان با شب میلاد حضرت رسول در ۱۰ مسجد شاخص شهر اصفهان که به نام پیامبر اکرم (ص) نامگذاری شده اند جشن های ویژه ای برگزار می شود.
 
مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان در زمینه سایر برنامه های این سازمان تصریح کرد: برگزاری مجمع عالی کانون های فرهنگی تبلیغی
 به همراه اعزام ۱۲۰ مبلغ به روستاها از دیگر برنامه های این سازمان به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت است.
 
وی اضافه کرد: در اصفهان منطقه سنی نشین وجود ندارد اما در برخی استان ها که مردم اهل سنت زندگی می کنند اعزام مبلغ به آن مناطق نیز در دستور کار سازمان تبلغات استان های مربوطه قرار دارد.
 
حجت الاسلام بابایی بیان کرد: در این هفته مقالات وحدت و آسیب شناسی وحدت در سایت اصفهان تبیان بارگذاری می شوند.
 
وی ادامه داد: برگزاری اولین جلسه تشکل های دینی دهه فجر بر عهده این سازمان است و انشالله در همین هفته این جلسه برگزار خواهد شد.
 
مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان پیرامون دیگر برنامه های این سازمان گفت: جریان شیرازی ها این هفته را به نام هفته برائت نامگذاری کرده اند و از همین رو سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان بروشورهایی چاپ شده که در آن ها فتوای علما در رابطه با حرمت توهین به اهل سنت ذکر شده است.
 
وی خاطر نشان کرد: قرار است این بروشورها در هفته وحدت به دست مبلغین در مساجد برسد تا مردم را آگاه ساخته و انشالله هیچ لعن و توهینی به اهل سنت صورت نگیرد.


منبع:  صاحب نیوز

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.