حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 4028 بار

شنبه، 7 فروردين 1395

مسئول کانون فرهنگی هنری راه روشن: برگزاری جشن ها ارتباط میان مردم محله و مسجد را تقویت می کنند

تاکید بر برگزاری برنامه های مشترک با سایر کانون ها
مسئول کانون فرهنگی هنری راه روشن: برگزاری جشن ها ارتباط میان مردم محله و مسجد را تقویت می کنند
 
 
مهران: مدیر کانون فرهنگی هنری راه روشن گفت: مطالبه فرهنگی کانون ها  از مجلس شورای اسلامی پشتیبانی مسائل مالی و فکری  است.
 
به گزارش رصدخانه فرهنگی اصفهان مهدی صابری به برنامه های کانون فرهنگی هنری راه روشن اشاره کرد و گفت: در تابستان برگزاری برنامه های اوقات فراغت بچه های محله از جمله کلاس های ورزشی شنا، تیراندازی، فوتبال، احکام، علمی و..می باشد.
 
وی بیان کرد: فعالیت کانون حدود یکسال است هدف اصلی آن آموزش قرآن به بچه های 7 الی 15 ساله است سایر فعالیت های آن از جمله برنامه های ورزشی که در طول سال شامل تنیس دستی، تنیس رومیزی فوتبال دستی و... ویژه بچه های شرکت کننده در کلاس های قرآن کانون و به صورت رایگان است.
 
وی بر برگزاری برنامه های مشترک با سایر کانون ها تاکید کرد و ادامه داد: قبل از دهه فجر سال گذشته یک برنامه مشترک با کانون شهدای مکه، ولایت در پارک کساره ابتدای رباط اول بعدازظهر به مناسبت عید غدیر بود که از جمله بخش های برنامه گروه تواشی، دف خوانی و ... بود. استقبال خوبی شد و حدود 1800 نفر حضور پیدا کردند با مجری گری آقای ظفر بود.
 
این فعال افزود: در دهه فجر سال گذشته این کانون در منطقه 8، برنامه های مختلفی برگزار کرد که از آْن جمله برگزاری جشن  در 15بهمن ماه ، توزیع بسته های فرهنگی و آذین بندی محله بود. البته به این منظور و قبل از دهه فجر ستادی از اعضای شورا و فعالین کانون تشکیل داده شد.
 
مدیر کانون فرهنگی هنری راه روشن گفت: حدود 700 بسته  فرهنگی شامل دعوت نامه، خلاصه از کارهای انقلاب، مسابقه کتبی پاسخ نامه، برگه نقاشی و رنگ آمیزی برای سنین زیر8 سال، نشریه کانون در مورد انقلاب، همراه با پذیرایی آماده شد و توسط اعضا کانون در 8 بهمن ماه درب منازل محل توزیع گردید. تزئین محله با بنرهای شعارهای انقلابی و پرچم ایران و.. به مدت دو هفته از دیگر فعالیت های کانون در این مناسبت بود.
 
صابری ادامه داد: همچنین برای اولین بار جشن انقلاب 15 بهمن در مسجد و حسینیه حضرت عباس خیابان رباط برگزار شد. هدف از برگزاری جشن ارتباط بین مردم محله و مسجد، آشنایی با کانون و فعالیت های آن و یادآوری ارزش های دهه فجر و انقلاب بود. مجری آن محمدعلی ظفر، سخنران حجت الاسلام صغیرا با موضوع سبک زندگی اسلامی و انقلابی بودند سایر بخش های جشن از جمله گروه سرود ولایت، قرائت قرآن توسط دکتر نیک دستی، مسابقات فرهنگی، پخش نماهنگ انقلابی بین برنامه و اهدای جوایز مسابقات بود.
 
 
 
 

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.