حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 3272 بار

شنبه، 14 فروردين 1395

مسئول پایگاه بسیج مسجد صاحب الزمان (عج) منطقه 8 : مراکز فرهنگی از لحاظ بوجه ای در مضیقه هستند

مسئول پایگاه بسیج مسجد صاحب الزمان (عج) منطقه 8:
مسئول پایگاه بسیج مسجد صاحب الزمان (عج) منطقه 8 : مراکز فرهنگی از لحاظ بوجه ای در مضیقه هستند
 
 
مهران: مسئول پایگاه بسیج مسجد صاحب الزمان (عج) در مورد فعالیت های این مسجد بیان کرد: برنامه به مناسبت های خاص با سخنرانی در شبستان مسجد برای عموم می باشد و در طول سال برنامه های ورزشی و تفریحی برای نوجوانان و جوانان  برگزار می گردد.
 
به گزارش رصدخانه فرهنگی اصفهان آقای نقنه ای مطالبات فرهنگی خود از مجلس شورای اسلامی آینده گفت: همه کسانی که در کار فرهنگی  فعالیت می کنند از لحاظ بوجه ای در مضیقه می باشند برای انجام کار فرهنگی هماهنگی با ارگان ها به سختی صورت می گیرد همچنین امکانات به سختی داده می شود. 
 
وی تاکید کرد: در انجام کار فرهنگی چون بوجه به اندازه کافی نیست آن کار خلاصه یا ناقص و به یک کار مختصر موکول می گردد.
 
این مسئول فرهنگی به دیگر برنامه های پایگاه اشاره کرد و گفت: جشن انقلاب در دهه فجر به مدت ده شب همراه با  سخنرانی، مسابقه و نمایشگاه کتاب در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد. افتتاحیه این برنانه ها با حضور آقای گنجی مجری انقلابی و تلاوت قرآن توسط دکتر نیک دستی قاری بین الملل انجام شد. همچنین هر شب یک سخنران با موضوع اصلی سبک زندگی انقلابی  صحبت می کردند از جمله سخنرانان امام جمعه ملک شهر حجت الاسلام محمودی، امام جمعه موقت ملک شهر حجت الاسلام تمنایی، امام جمعه سپاهان شهر حجت الاسلام عبداللهی، امام جمعه درچه حجت الاسلام موسوی، کارشناس مسائل سیاسی آقای مقیمی با موضوع جمهوری اسلامی و منطقه، معاونت نیروی انتظامی آقای سرهنگ غفاری با موضوع شبکه های اجتماعی و حجت الاسلام خوش قامت بودند.
 
آقای نقنه ای ادامه داد: در این شب ها مسسابقات مختلف از جمله مسابقه تنیس، دارت، نقاشی برای کودکان زیر 13 سال، مسابقه کتبی با موضوع احکام و وقایع انقلاب در سالن مسجد برگزار شد. در شب 21 بهمن ماه توسط حجت الاسلام خوش قامت جوایز اهدا گردید، ساعت9 شب برنامه نورافشانی و سردادن ندای الله اکبر با حضور مردم در پشت بام مسجد بود. روز 22 بهمن ماه برنامه راهپیمایی میدان امام داشتیم.
 
عضو هیدت امنای مسجد افزود: در دهه فجر نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف از ساعت 16 با موضوعات مختلف از جمله دینی و مذهبی، انقلاب، قصه برای کوکان،خاطرات جبهه و... برگزار شد.
 
 
 

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.