حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 3376 بار

چهارشنبه، 8 ارديبهشت 1395

غفاری پور: همه مراکز فرهنگی در انتظار حمایت های مسئولان هستند

مدیر مسئول موسسه حیات طیبه؛
غفاری پور: همه مراکز فرهنگی در انتظار حمایت های مسئولان هستند
یک موسسه پژوهشی که  فعالیت اصلی پژوهش در محورهای دینی، مذهبی و به صورت عام علوم انسانی می باشد که محصولات آن کتاب، مقاله، پروژه های تحقیقاتی به چاپ می رسد یا به سفارش دهنده ها تحویل داده می شود.
 
مهران: مدیر مسئول موسسه حیات طیبه گفت: در این موسسه 4 کتاب از جمله "فیض ماندگار" در مورد زندگی آیت الله فیاض و "بررسی تحلیلی دجال" به چاپ رسیده است. "یک سینه حرف" پیرامون صحبت های مقام معظم رهبری با موضوع جوان و انقلاب، در حال گرفتن مجوز می باشد. در حال حاظر یک الی دو کتاب در حال نگارش و تدوین هستند حدودا 4 ماه آینده یکی از محصولات ما به اتمام می رسد.
 
غفاری پور در گفتگو با خبرنگار رصدخانه فرهنگی اصفهان مطالبه فرهنگی خود از مجلس شورای اسلامی آینده را اینگونه گفت: همه مراکز فرهنگی به اتفاق می گویند مسئولین حمایت بکنند و بدانند که کار کردن این موسسات و کانون های فرهنگی در سطح شهر اثرگذار است کم یا زیاد همه مخاطب دارند مراکز با حمایت خیلی بهتر می توانند نسبت به مخاطبان انجام وظیفه بکنند تا اینکه رها باشند و با پیدا کردن بانی به سختی و صرفه جویی این مسائل را به نتیجه برسانند و مسئولین ما باید بپذیرند برای اینکه جوان  جذب شود و کار فرهنگی صورت گیرد حقیقتا با دست خالی نمی شود و کانون ها و موسسات فرهنگی که خودشان داوطلبانه قدم در این راه گذاشتند مسئولین پشتیبانی کنند که بیشتر مسائل فرهنگی تحت شعاع مسائل مالی است.
 
مدیر مسئول موسسه حیات طیبه گفت: در دهه فجر نمایشگاه با بخش های کتاب، بازهای فکری، نرم افزارهای آموزشی و مذهبی، سی دی (صوتی و تصویری) با تخفیف در سالن مطالعه جابرانصاری برگزار شد همچنین تابلوهایی با مضمون انقلاب، جوانان و فرمایشات مقام معظم رهبری به همراه فضاسازی با نمادهای انقلاب به نمایش گذاشته شده بود. جلسات مشاوره تحصیلی به صورت رایگان برای اعضا گذاشته شده بود.
 
غفاری پور افزود: جشن شب 21 بهمن ماه مسابقات فکری همراه با اهدا جوایز به 3 نفر و سخنرانی حجت الاسلام قیسریان با موضوع جوان و سواد رسانه ای پیرامون فرهنگ رسانه ای برگزار شد همچنین توزیع آش نذری، نورافشانی و سردادن ندای الله اکبر با حضور مخاطبین اعضای سالن و خانواده های آن ها بودند.
 
وی درباره موسسه حیات طیبه گفت: یک موسسه پژوهشی که  فعالیت اصلی پژوهش در محورهای دینی، مذهبی و به صورت عام علوم انسانی می باشد که محصولات آن کتاب، مقاله، پروژه های تحقیقاتی به چاپ می رسد یا به سفارش دهنده ها تحویل داده می شود. این موسسه متشکل از تعدادی روحانیون و طلاب حوزه اسلامی اصفهان است که این ها فعالیتشان را با پروژه های تحقیقاتی برای سازمان فرهنگی و تفریحی که "منشور علمی کاربردی مسابقات" و همچنین "فرهنگ ترافیک" آغاز کردند و پروژه هایی را برای حوزه علمیه از جمله "جوانان و تفریح" انجام داده شد.
 

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.