حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 1464 بار

يکشنبه، 24 بهمن 1395

نقش رشته مهندسی بر عملکرد دوران دفاع مقدس بررسی شد

در سومین کنگره شهدای دانشجوی استان اصفهان؛
نقش رشته مهندسی بر عملکرد دوران دفاع مقدس بررسی شد
سومین کنگره شهدای دانشجوی استان اصفهان به مدت سه روز تا 25 بهمن در دانشگاه صنعتی اصفهان در حال برگزاری است.
 
سیدمحمود مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه نقش دانشگاه در مهندسی دفاع مقدس، گفت: ارائه نقش دانشگاه در حوزه مهندسی و تأکید بر نقش آنها در جنگ تحمیلی، هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه است.
 
مدرس هاشمی با تأکید بر نقش پررنگ و مؤثر دانشگاه‌ها دردوران دفاع مقدس افزود: در این نمایشگاه، دستاوردها و امکانات دانشگاه‌ در حوزه مهندسی و تحقیق های مرتبط با دفاع مقدس به نمایش گذاشته شده است.
 
وی ادامه داد: متخصصان ایثارگر با حضور در غرفه های مهندسی دریایی، مهندسی رادار، امنیت و رمز، مهندسی ویژه، مهندسی سازه و عملیات خاکی، مهندسی آب، تجهیزات خودرویی و امداد و درمان به تشریح این دستاوردها خواهند پرداخت.
آغاز به کار بعضی از حوزه‌های مهندسی  همزمان با دفاع مقدس 
 
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه آغاز به کار بعضی از حوزه‌های مهندسی در کشور همزمان با دفاع مقدس بود، گفت:حوزه‌هایی مانند زیردریایی، امنیت و رمز و دیگر مهندسی ها پس از پایان جنگ تحمیلی، برکت ها و دستاوردهای وسیعی را برای کشور دربرداشته‌ است.
 
مدرس هاشمی اظهار امیدواری کرد که بازدید از دستاوردهای دانشگاه‌ها در حوزه مهندسی دفاع مقدس، منجر به تقویت روحیه خودباوری در دانشجویان شود.
 
نمایشگاه 'نقش دانشگاه در مهندسی دفاع مقدس' تا 25 بهمن در سالن شهید آوینی دانشگاه صنعتی اصفهان برپاست و از دیگر برنامه های سومین کنگره شهدای دانشجوی استان اصفهان که در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود، نشست فرهنگی همراه با تجلیل از بهترین های جشنواره فرهنگی و هنری جشنواره و نشست تخصصی تبیین نقش دانشگاه ها در مهندسی دفاع مقدس است.
 
بنابر این گزارش اجلاس پایانی سومین کنگره شهدای دانشجوی استان اصفهان روز دوشنبه 25 بهمن جاری با حضور سورنا ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.