حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 1531 بار

شنبه، 30 بهمن 1395

تحقق اقتصاد فرهنگ و هنر نیازمند پشتوانه نظری است

مدیرکل ارشاد استان اصفهان:
تحقق اقتصاد فرهنگ و هنر نیازمند پشتوانه نظری است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: برای تحقق اقتصاد فرهنگ و هنر نیازمند پشتوانه نظری هستیم.
 
حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی صبح امروز در همایش ملی توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر اظهار کرد: توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر مدیون اساتید، پیشکسوتان و اساتید ارتباطات و جامعه‌شناسی است.
 
وی با اشاره به اقتصادی کردن مقوله‌های ارزشمندی همچون فرهنگ و هنر افزود: رنگ و بو دادن مقوله‌های ارزشمند فرهنگ و هنر به اقتصاد شاید درست نباشد ولی «اقتصاد هنری» تعریفی محترمانه است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: گسترش اقتصاد فرهنگ و هنر به شناخته شدن و معرفی بهتر فرهنگ و هنر کمک خواهد کرد و استقرار اقتصاد فرهنگ و هنر منجر به حمایت از فرهنگ و هنر خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: تعداد مؤسسات فرهنگی و هنری استان اصفهان از نظر کمی و کیفی از سال 93 تاکنون رشد بسیار خوبی داشته و دولت نیز حمایت‌های خوبی از این مؤسسات کرده است.
 
ارزانی خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها نقش مهمی در توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر دارند، ظرفیت مؤسسات فرهنگی و روابط عمومی‌های استان اصفهان بسیار بالاست و باید از آن بهره‌برداری کرد.
 
وی اذعان داشت: بسیاری از تحولات کشور از استان اصفهان آغاز شده که در رابطه با اقتصاد فرهنگ و هنر نیز این موضوع صادق است، برای تحقق اقتصاد فرهنگ و هنر نیازمند پشتوانه نظری هستیم.
 
فارس

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.