حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند: انسان بداخلاق بسیار خطا می کند و زندگی اش تلخ می شود.

دفعات بازدید: 2075 بار

شنبه، 7 اسفند 1395

جشنواره بهشت در قاب تصویر برگزیدگان خود را شناخت


جشنواره بهشت در قاب تصویر برگزیدگان خود را شناخت
سومین جشنواره تولیدات رسانه ای هیات های مذهبی اصفهان با عنوان «بهشت در قاب تصویر» شب گذشته در تالار هنر اصفهان به کار خود پایان داد.
 
دبیر سومین جشنواره بهشت در قاب تصویر در این برنامه اظهار داشت: جشنواره بهشت در قاب تصویر در دو دوره برگزاری خود به شناسایی هنرمندان فعال در اصفهان و ارتقاء کیفیت آثار هنری اختصاص یافت.
 
حجت الاسلام محمدرضا شیخ بهایی ادامه داد: در سومین دوره نیز با حذف بخش های مستقل 205 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که60 اثر به مرحله مسابقه راه یافت و 15 اثر به عنوان آثار برگزیده مورد تجلیل قرار گرفت.
وی افزود: این جلسه به همت بعضی از هیات های مذهبی شهر برگزار شد که میزبانی آن را بر عهده گرفتند. اینجا جشنواره حمایت از خادمین فرهنگی امام حسین (ع) است.
 
جلال دهقانی اشک زری داور این جشنواره نیز اظهار داشت: وقتی به عنوان یک فیلم ساز به این جشنواره نگاه می کنم، به یاد این می افتم که به دور از همه کاغذ بازی ها کار به دست و همت بچه های هیات های مذهبی انجام می شود.
 
وی ادامه داد: دغدغه من بهره مندی از سیستمی است که به دور از همه سیستم های اداری بشود در آن کار کرد. کار تیمی و گروهی خیر و برکت بسیاری به همراه دارد و جوانان فرصت حضور بیشتری در آن دارند. امیدواریم سال آینده شاهد برکات این جشنواره باشیم.
 
حامد حیدری داور بخش عکس در بیانیه هیات داوری عکس اظهار داشت: 500 اثر از 42 عکاس به این بخش از جشنواره ارسال شد. آثار رسیده دارای کیفیت بسیار بالایی بودند اما به دلیل ناهمخوانی با موضوع جشنواره تعدادی از آنها حذف شد و در نهایت 16  اثر در طی مراحل داوری انتخاب شد.
 
در ادامه از خانواده شهید عبدالرسول شعیبی عکاسی که به دست منافقین به شهادت رسید و خانواده شهید حسن جعفری دعوت شد تا جوایز بخش عکس را اهدا کنند.
 
جوایز بخش عکس به سینا صادق محمدی (مقام اول)، محمد حسین پاکدل (مقام دوم) و وحید مومنی (مقام سوم) تعلق گرفت.
 
در بخش نواهنگ از اثر رستاخیز ساخته مجتبی مینوتن از موسسه شهید بهشتی به عنوان نفر سوم و اثر مهرداد لطیفی از مجموعه عاشورایان و اثر سپاهیان زینب ساخته امید منتظری تجلیل به عمل آمد.
 
در بخش اینفوگرافی از مصطفی پایمان و نجمه لبخند و عماد الدین حاتم تجلیل شد.
 
در بخش نماهنگ اثر مرگ بر آمریکا، موج و شوق حضور مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
در بخش داستانی فیلم همراه، چهل روز تنهایی و خاک باخته انتخاب شدند.
 
در بخش مستند اثر 16 از محسن احمدی، وقتی بلبل ها عاشق می شوند و دلبریده تجلیل شدند.
 
در این برنامه از هیات های فدائیان، شهید مفتح و شهید بهشتی به عنوان برترین های جشنواره تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر

• نظراتی را که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
• نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.